Oświetlenie łazienki

Posted by admin | Łazienki | Posted on Październik 11th, 2011

Zapomnij o tradycyjnym oświetleniu łazienki i zdobądź się na stworzenie czegoś oryginalniejszego. Standardowe oświetlenie zazwyczaj znajdujące się nad drzwiami jest po prostu niezbyt modne i praktyczne.

Świetnym rozwiązaniem dla wymagających osób jest utwierdzenie oświetlenia tuż przy lustrze. Kobiety z pewnością poczują ulgę stosując takie rozwiązanie. To po prostu lepsza widoczność. Nie pozwól nigdy, żeby żarówka świeciła bez ochronnego klosza. To bardzo niebezpieczna sytuacja dla ludzkiego oka.

Pamiętaj, żeby zadbać o właściwe umocowanie oświetlenia. Ważne jest, aby nie robiło wokół ciebie cienia.

Oświetlenie Łazienki

Dobieramy oświetlenie do łazienki

Musisz zadbać także o odpowiednie zabezpieczenie oświetlenia. To znaczy nie instalować go zbyt blisko wanny czy natrysku. Tam gdzie musisz najlepiej wykorzystaj bezpieczne napięcie 12V. Chodzi o to, aby w czasie kąpieli nie móc sięgnąć do niebezpiecznego urządzenia elektrycznego czy sieci.

W łazience warto posiadać halogeny, które dodadzą uroku całej łazience. Ich światło świetnie odbija się od kafelków stwarzając bardzo miłą atmosferę. Tam gdzie masz żarówki użyj ładnie skomponowanych kloszy, które będą współgrały z aranżacją Twojej łazienki.

Pomysłów na oświetlenie łazienki jest bardzo dużo. Można nawet pokusić się o wstawienie w strumień wody baterii LED, które znacznie uatrakcyjnia poranną higienę i zaskoczą gości.

Decyzji, które możesz podjąć związanych z oświetleniem jest naprawdę cała masa. Korzystaj z wypróbowanych pomysłów. Przeglądaj oferty firm oferujących usługi związane z oświetleniem i pamiętaj, że koszty takich zabiegów są stosunkowo niskie a znacznie poprawiają jakość codziennego życia.

Jak dobrać oświetlenie do łazienki

 

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.